Ahoj , chtěla bych Vás přivítat na stránkách, které jsem vytvořila, abych Vám mohla říct něco o sobě a o věcech, které mám ráda. Stránky se pokusím co nejvíce aktualizovat a případně přidávat další věci.
 Jmenuji se Barbora Mašková a narodila jsem se v roce 1985. Celý svůj život bydlím  v jedné vesnici kousek od Prahy. Po pěti třídách na základní škole jsem přestoupila na Gymnázium Františka Palackého v Neratovicích, kde jsem letos  odmaturovala. V říjnu nastupuju na FHS UK. Co se mých zálib týče,  ráda čtu, lyžuji a fotím. Hezké fotky ( ne moje ) najdete na zde.
  Nejraději lyžuji na rakouském ledovci Pitztal, o kterém si zde taky můžete něco přečíst a podívat se fotky odtamtud. Zajímavé a velmi příjemné je, že tam trénují lyžařské reprezentace, takže se tam můžete potkat s hvězdami jako Lasse Kjus, Kjetil Andre Aamodt,  Beni Raich nebo Kalle Palander, ale také s lidmi, kteří jak věřím, jednou budou patřit mezi absolutní špičku. O některých z nich, konkrétně o norské reprezentaci si můžete přečíst v odkazu "lyžaři".
  PROBĚHLÉ AKTUALIZACE 

 

poslední aktualizace:  9. září  2005

Návštěvní kniha