Muži

24. 10. 2004  - Soelden,  Rakousko,  obří slalom

 1. Miller    Bode  6. Schoenfelder    Rainer 11. Reider    Arnold
 2. Blardone    Massimiliano  7. Grandi   Thomas 12. Schieppati   Alberto
 3. Palander   Kalle  8. Nyberg   Fredrik 13. Raich     Benjamin
 4. Chenal  Joel  9. Schifferer    Andreas 14. Ploner    Alexander
 5. Knaus    Hans 10. Cuche   Didier 15. Maier   Hermann

( 30.  Svindal Aksel Lund,    Kjus Lasse a  Solbakken Bjarne se nekvalifikovali do 2. kola,   Aamodt Kjetil Andre tento závod ještě nejel)

27. 11. 2004 - Lake Louise, Kanada -  sjezd

 1. Miller Bode  6. Maier Hermann 11. Zubriggen Silvan
 2. Deneriaz Antoine  7. Cuche Didier 12. Sulzenbacher Kurt
 3. Walchhofer Michael  8. Hudec Jan 13. Schiferer Andreas
 4. Knaus Hans  9. Hoffman Ambrosi 14. Kernen Bruno
 5. Rahlves Daron 10. Kjus Lasse 15. Guay Erik

(16. Svindal Aksel Lund, 23. Solbakken Bjarne,  26. Aamodt Kjetil Andre)

28.11.2004 - Lake Louise, Kanada, SG

 1. Miller    Bode   6. Raich     Benjamin 11. Hoffmann   Ambrosi
 2. Maier   Hermann   7. Scheiber   Mario 12. Bueckel    Marco
 3. Walchohoffer    Michael   8. Knauss    Hans 13. Lansinger    Mathias
 4. Grugger    Johann   9. Defago    Didier 14. Aamodt   Kjetil   Andre
 5. Rahlves   Daron 10. Eckert   Florian 15. Jaerbyn   Patrik

(  16.   Kjus Lasse,   17.   Svindal Aksel Lund, 30.   Solbakken Bjarne )

2.12. 2004 - Beaver Creek, USA, SG

1. Goergl   Stephan 6. Strobl    Fritz 11. Svindal   Aksel  Lund
2. Miller     Bode 7. Buechel    Marco 12. Hari   Konrad
3. Scheiber    Mario 8. Maier   Hermann 13. Knauss Hans
4. Grunenfelder    Tobias 9. Jaerbyn   Patrik 14. Kjus    Lasse
5. Fattori     Alessandro 10. Raich    Benjamin 15. Hoffman   Ambrosi

( 19. Aamodt Kjetil Andre,   22.  Solbakken Bjarne)

3.12. 2004 - Beaver Creek, USA, sjezd

1. Miller      Bode 6. Knauss   Hans 11. Sulzenbacher     Kurt
2. Rahlves     Daron 7. Friedman  Bryon 12. Buechel     Marco
3. Walchhofer     Michael 8. Svindal    Aksel Lund 13. Grugger      Johann
4. Kernen      Bruno 9. Strobl    Fritz 14. Ghedina     Kristian
5. Cuche     Didier 10. Maier  Hermann 15.

Deneriaz     Antoine

Fill    Peter
Solbakken    Bjarne

(  24. Aamodt  Kjetil Andre,  Kjus Lasse nejel)

4.12. 2004 - Beaver Creek, USA, obří slalom

1. Kjus         Lasse 6. Schlopy    Erik 11. Spencer    Davide
2. Maier      Hermann 7. Simoncelli    Davide 12. Albrecht   Daniel
3. Raich       Benjamin 8. Defago    Didier 13. Grandi    Thomas
4. Svindal     Aksel Lund 9. Walchhofer  Michael 14.! Blardone    Massimiliano
5. Goergl      Stephan 10. Buechel   Marco 14.! Rieder   Arnold

( 27. Solbakken Bjarne, Aamodt Kjetil Andre se nekvalifikoval do 1. kola)

5.12. 2004, Beaver Creek, USA, slalom

1.  Raich    Benjamin 6.  Neureuther   Felix 11.  Moelgg   Manfred
2.  Rocca    Giorgio 7.  Pranger   Manfred 12.  Sasaki   Akira
3.  Schonfelder    Rainer 8.  Sporn   Andrej 13.  Deville    Cristian
4.  Palander   Kalle 9.  Matt    Mario 14.  Albrecht   Daniel
5.  Myhrer   Andre 10.  Tissot    Stephane 15.  Brolenius  Johann
Cigety  Ted

(Kjus Lasse, Aamodt Kjetil Andre, Solbakken Bjarne nejeli,  Svindal Aksel Lund diskvalifikován ve 2. kole)

11.12.2004,  Val d' Isere ,  Francie,  sjezd

1. Franz     Werner 6. Fattori   Alessandro 11. Cuche   Didier
2. Buechel   Marco 7. Rahlves  Daron 12. Sulzenbacher    Kurt
3. Walchhofer   Micahel 8 Deneriaz    Antoine 13. Guay    Erik
4. Miller   Bode 9. Defago     Didier 14. Holzknecht    Norbert
5. Kernen Bruno 10. Strobl   Fritz 15. Jaerbyn Patrik

( 20. Solbakken   Bjarne, 28. Aamodt Kjetil Andre, Kjus Lasse a Svindal Aksel Lund nejeli)

12.12.2004  Val d' Isere, Francie, obří slalom

1. Miller   Bode 6. Palander   Kalle 11. Grandi   Thomas
2. Kjus   Lasse 7. Defago   Didier 12. Rainer   Niklas
3. Maier   Hermann 8. Chenal   Joel 13. Blardone   Massimiliano
4. Simoncelli   Davide 9. Cuche   Didier 14. Nyberg    Fredrik
5. Deflorian    Mirko 10. Goergl   Stephan 15. Rahlves   Daron

( 16. Aamodt Kjetil Andre, 23. Solbakken   Bjarne, nedokončil 1. kolo, Svindal Aksel Lund nedokončil))

13.12. 2004,     Sestriere,   Itálie,    slalom

1. Miller   Bode 6. Rothrock   Tomas 11. Minagawa   Kentaro
2. Zubriggen   Silvan 7. Pranger   Manfred 12. Vogl  Alois
3. Palander   Kalle 8. Moelgg   Manfred 13. Grandi Thomas
4. Raich   Benjamin 9. Schoenfelder   Rainer 14. Myhrer   Andre
5. Sasaki  Alira 10. Brolenius  Johan 15. Engl  Kurt

(22. Kjus Lasse, Svindal Aksel  Lund se nekvalifikoval, Solbakken Bjarne a Aamodt Kjetil Andre nejeli)

Pořádí SP po 10 závodech

1. Miller 3. Raich 5. Kjus 7. Palander 9. Knauss
2. Maier 4. Walchhofer 6. Rahlves 8. Buechel 10. Goergl

(16. Svindal, 32. Aamodt, 39. Solbakken)

17.12. 2004,  Val Gardena/ Groeden, Itálie,  SG

1. Walchhofer  Michael 6. Knauss   Hans 11. Strobl   Fritz
2. Maier  Hermann 7. Cuche   Didier 12. Scheiber    Mario
3. Raich  Benjamin 7. Buechel   Marco 13 Rahlves   Daron
4. Miller  Bode 9. Kernen   Bruno 14. Gruber   Christopher
5. Svindal   Aksel Lund  10. Goergl   Stephan 15. Deneriaz    Antoine

(16.  Aamodt Kjetil  Andre, 19. Solbakken Bjarne, 24. Kjus Lasse)

18.12.2004 , Val Gardena/Groeden, Itálie, sjezd

1. Raufer   Max 6. Jaerbyn   Patrik 11. Guay  Erik
2. Gruenenfelder   Joerg 7. Friedman   Bryon 12. Ghedina   Kristian
3. Grugger   Johann 8. Holzknecht   Norbert 13. Franz   Werner
4. Strobl   Fritz 9. Deneriaz  Antoine 14. Rahlves   Daron
5. Aamodt   Kjetil   Andre 10. Sulzenbacher   Kurt 15. Miller  Bode

( 22. Svindal Aksel Lund, 30. Solbakken  Bjarne, 43. Kjus Lasse)

19.12. 2004,  Alta Badia,  Italie ,  obří slalom

1. GRANDI   Thomas 6. DEFLORIAN   Mirko 11. MOELGG   Manfred
2. RAICH   Benjamin 7. BLARDONE   Massimiliano 12.! COVILI   Frederic
3. MAIER   Hermann 8. RAHLVES   Daron 12.! SIMONCELLI   Davide
4. CUCHE   Didier 9. CHENAL   Joel 14. COCHRAN   James
5. ROY   Jean-Philippe 10. DEFAGO   Didier 15. SENONER   Lucas

( 18. Aamodt Kjetil Andre,   22. Svindal Aksel Lund, 24.   Solbakken Bjarrne,   Kjus Lasse nedokončil 1. kolo)

21.12.2004, Flachau, Rakousko, obří slalom

1. GRANDI   Thomas 6. SIMONCELLI   Davide 11. NYBERG   Fredrik
2. CUCHE   Didier 7. DEFAGO   Didier 12. SPENCER   Dane
3. MILLER   Bode 8. PALANDER   Kalle 13. SCHLOPY   Erik
4. RAICH   Benjamin 9. MOELGG   Manfred 14. RIEDER   Arnold
5. RAHLVES   Daron 10. NILSEN   Andreas 15. DE TESSIERES   Gauthier

(  20.   Kjus Lasse,  26.   Solbakken Bjarne, Aamodt Kjetil Andre a  Svindal Aksel Lund se nekvalifikovali do 2. kola)

22.12.2004, Flachau, Rakousko, slalom

1. ROCCA   Giorgio 6. RAICH Benjamin 11. PRANGER Manfred
2. SCHOENFELDER   Rainer 7. KOSTELIC Ivica 12. GRANDI Thomas
3. VOGL   Alois 8. ENGL Kurt 13. SENONER Lucas
4. DRAGSIC   Mitja 9. KARLSEN Truls Ove 14. ALBRECHT Daniel
5. MATT   Mario 10. SASAKI Akira 15. BROLENIUS Johan

(  27. Svindal Aksel Lund,   Kjus Lasse,   Aamodt Kjetil Andre  a  Solbakken Bjarne nejeli)

29.12.2004,  Bormio,  Itálie,  sjezd

1. GRUGGER Johann 6. RAHLVES Daron 11. MAIER Hermann
2. WALCHHOFER Michael 7. CUCHE Didier 12. DEFAGO Didier
3. STROBL Fritz 8. KERNEN Bruno 13. MICKEL Finlay
4. KROELL Klaus 9. GRUBER Christoph 14. MILLER Bode
5. ZURBRIGGEN Silvan 10. FRANZ Werner 15. RAUFFER Max

(  29. Kjus Lasse, 32. Aamodt Kjetil Andre, 41. Svindal Aksel Lund , 53.  Solbakken Bjarne)

8.1.2005 Chamonix, Francie, sjezd

1. GRUGGER Johann 6. GRUBER Christoph 11. HOFFMANN Ambrosi
2. GHEDINA Kristian 6. HUME Jeff 12. GRUENENFELDER Juerg
3. WALCHHOFER Michael 8. MAIER Hermann 12. BERTRAND Yannick
4. SCHEIBER Mario 8. MILLER Bode 14. OSBORNE-PARADIS Manuel
5. RAHLVES Daron 10. SULZENBACHER Kurt 15. KERNEN Bruno

(  Kjus Lasse,   Svindal Aksel Lund,   Aamodt Kjetil  Andre ani Solbakken Bjarne nejel )

9.1.2005, Chamonix, Francie, slalom

1. ROCCA Giorgio 6. MATT Mario 10. BIGGS Patrick
2. RAICH Benjamin 7. ZURBRIGGEN Silvan 12. VOGL Alois
3. LARSSON Markus 8. PRANGER Manfred 13. SVINDAL Aksel Lund
4. PALANDER Kalle 9 SCHOENFELDER Rainer 14. LEINO Jukka
5. KOSTELIC Ivica 10. MOELGG Manfred 15. LIGETY Ted

(  Kjus Lasse, Aamodt Kjetil Andre ani Solbakken Bjarne nejeli  )

11.1.2005 , Adelboden, Švýcarsko, obří slalom

1. BLARDONE Massimiliano 6. NYBERG Fredrik 10. CHENAL Joel
2. MILLER Bode 7. BERTHOD Marc 12. GRANDI Thomas
3. PALANDER Kalle 8. GRUBER Christoph 13. FILL Peter
4. RAICH Benjamin 9. GORZA Ales 14. SIMONCELLI Davide
5. KJUS Lasse 10. KERNEN Bruno 15. MOELGG Manfred

(  Svindal Aksel Lund  19., Aamodt Kjetil Andre a Solbakken Bjarne nedokončili 1. kolo)

14.1. 2005, Wengen, Švýcarsko, sjezd - kombinační závod

1. WALCHHOFER Michael 6. FILL Peter 11. RAICH Benjamin
2. GRUBER Christoph 7. JAERBYN Patrik 12. DEFAGO Didier
3. KJUS Lasse 8. JERMAN Andrej 13. THANEI Stefan
4. MAIER Hermann 9. AAMODT Kjetil Andre 14. MACARTNEY Scott
5. HOFFMANN Ambrosi 10. SCHEIBER Mario 15. BUECHEL Marco

( Solbakken Bjarne diskvalifikován, Svindal Aksel Lund nejel)

14.1.2005, Wengen, Švýcarsko, slalom - kombinační závod

1. RAICH Benjamin 6. KJUS Lasse 11. ANTOR Alex
2. LARSSON Markus 7. AAMODT Kjetil Andre 12. GRUBER Christoph
3. BOURGEAT Pierrick 8. SENONER Lucas 13. SOLBAKKEN Bjarne
4. ALBRECHT  Daniel 9. KUCERA John 14. JERMAN Andrej
5. DEFAGO Didier 10. FILL Peter 15. MAIER Hermann

(  Svindal Aksel Lund diskvalifikován)

14.1.2005, Wengen, Švýcarsko, kombinace

1. RAICH Benjamin 6. BOURGEAT Pierrick 11. JERMAN Andrej
2. KJUS Lasse 7. GRUBER Christoph 12. KUCERA John
3. DEFAGO Didier 8. FILL  Peter 13. THANEI Stefan
4. ALBRECHT Daniel 9. MAIER Hermann 14. HOFFMANN Ambrosi
5. AAMODT Kjetil Andre 9. LARSSON Markus 15. SCHEIBER  Mario

(  Solbakken Bjarne a Svindal Aksel Lund diskvalifikováni)

Pořadí  SP po 20 závodech

1. Miller 3. Maier 5. Rahlves 7. Kjus 8. Palander
2. Raich 4. Walchhofer 6. Cuche 8. Grugger 10. Grandi

(  Svindal 18. ,  Aamodt 25. , Solbakken 49.  )

14.1. 2005, Wengen, Švýcarsko, sjezd

1. WALCHHOFER Michael 6. SULZENBACHER Kurt 11. GHEDINA Kristian
2. GRUBER Christoph 7 FILL Peter 12. STROBL Fritz
3. MILLER Bode 8. KJUS Lasse 13. GRUGGER Johann
4. MAIER Hermann 8. FATTORI Alessandro 14. AAMODT Kjetil Andre
5. FRANZ Werner 10. KROELL Klaus 15. GRAGGABER Thomas

(  Solbakken Bjarne 19.  , Svindal Aksel Lund 20. )

14.1.2005, Wengen, Švýcarsko, slalom

1. VOGL Alois 6. BERGAMELLI Giancarlo 11. MOELGG Manfred
2. KOSTELIC Ivica 7. ENGL Kurt 12. ROTHROCK Tom
3. RAICH Benjamin 8. ZURBRIGGEN Silvan 13. SCHMID Hannes Paul
4. PRANGER Manfred 9. SASAKI Akira 14. DEVILLE Cristian
5. LARSSON Markus 10. BIGGS Patrick 15. MARINAC Martin

(  Kjus Lasse, Aamodt Kjetil Andre,  Svindal Aksel Lund se nekvalifikovali, Solbakken Bjarne nejel )

21.1.2005, Kitzbuehel, Rakousko,  SG

1. MAIER Hermann 5. SVINDAL  Aksel  Lund 11. WALCHHOFER Michael
2. RAHLVES Daron 7. RAICH Benjamin 12. FILL Peter
3. STROBL Fritz 8. AAMODT Kjetil Andre 13. GRUBER Christoph
4. DEFAGO Didier 9. GOERGL Stephan 14. STREITBERGER Georg
5. MILLER Bode 10. GRUENENFELDER Tobias 15. REICHELT Hannes

(  Solbakken Bjarne 18.  , Kjus Lasse  a Svindal Aksel Lund nejeli )

23.1.2005, Kitzbuehel, Rakousko, slalom

1. PRANGER Manfred 6. MOELGG Manfred 11. THALER Patrick
2. MATT Mario 7. BOURGEAT Pierrick 12. LIGETY Ted
3. KOSTELIC Ivica 8. RAICH Benjamin 13. VIDAL Jean-Pierre
4. SCHOENFELDER Rainer 9. LARSSON Markus 14. ALBRECHT Kilian
5. GRANDI Thomas 10. VOGL Alois 15. PALANDER Kalle

( Svindal Aksel Lund nedokončil 2. kolo, Aamodt Kjetil Andre  se nekvalifikoval, Kjus Lasse a Solbakken Bjarne nejeli)

24.1.2005, Kitzbuehel, Rakousko, SG

1. MAIER Hermann 5. SVINDAL Aksel Lund 11. WALCHHOFER Michael
2. RAHLVES Daron 7. RAICH Benjamin 12. FILL Peter
3. STROBL Fritz 8. AAMODT Kjetil Andre 13. GRUBER Christoph
4. DEFAGO Didier 9. GOERGL Stephan 14. STREITBERGER Georg
5. MILLER Bode 10. GRUENENFELDER Tobias 15. REICHELT Hannes

( Solbakken Bjarne 18. , Kjus Lasse nejel)

25.1.2005, Schladming, Rakousko, slalom

1. PRANGER Manfred 6. BROLENIUS Johan 11. ROY Jean-Philippe
2. RAICH Benjamin 7. MOELGG Manfred 12. BOURGEAT Pierrick
3. MYHRER Andre 8. GRANDI Thomas 13. KARLSEN Truls Ove
4. SCHOENFELDER Rainer 9. JANYK Michael 14. MINAGAWA Kentaro
5. VIDAL Jean-Pierre 10. ALBRECHT Kilian 15. KOSIR Jure

( Svindal Aksel Lund nestartoval v 1. kole, Aamodt Kjetil Andre, Kjus Lasse, Solbakken Bjarne nejeli)

18.2.2005, Garmisch, Německo, sjezd

1. WALCHHOFER Michael 6. STROBL Fritz 11. RAICH Benjamin
2. MAIER Hermann 7. DEFAGO Didier 12. GHEDINA Kristian
3. MILLER Bode 8. SCHIFFERER Andreas 13. FILL Peter
4. GRUGGER Johann 9. GUAY Erik 14. KERNEN Bruno
5. RAHLVES Daron 10. FRANZ Werner 15. HOFFMANN Ambrosi

( Solbakken Bjarne 38. , Aamodt Kjetil Andre nestartoval v 1. kole, Svindal Aksel Lund nedokončil 1. kolo, Kjus Lasse nejel)

19.2.2005, Garmisch, Německo, sjezd

1. WALCHHOFER Michael 6. SCHIFFERER Andreas 11. HOFFMANN Ambrosi
2. SCHEIBER Mario 7. MAIER Hermann 11. BUECHEL Marco
3. STROBL Fritz 8. GHEDINA Kristian 13. GUAY Erik
4. MILLER Bode 9. FILL Peter 14. BERTRAND Yannick
5. RAHLVES Daron 10. SULZENBACHER Kurt 15. GRUENENFELDER Juerg

( Svindal Aksel Lund 36., Solbakken Bjarne 38., Kjus Lasse a Aamodt Kjetil Andre nejeli )

20.2.2005, Garmisch, Německo, SG

1. GRUBER Christoph 6. RAHLVES Daron 11. GUAY Erik
2. DEFAGO Didier 7. GRUGGER Johann 12. REICHELT Hannes
3. BOURQUE Francois 8. MAIER Hermann 13. BUECHEL Marco
4. MILLER Bode 9. KERNEN Bruno 13. SCHIFFERER Andreas
5. WALCHHOFER Michael 10. RAICH Benjamin 15. STAUDACHER Patrick

( Svindal Aksel Lund 24., Solbakken Bjarne 35., Kjus Lasse a Aamodt Kjetil Andre nejeli )

26.2.2005, Kranjska Gora, Slovinsko, obří slalom

1. RAICH Benjamin 6. GRANDI Thomas 11. SVINDAL Aksel Lund
2. MAIER Hermann 7. SIMONCELLI Davide 12. KJUS Lasse
3. PALANDER Kalle 8. MOELGG Manfred 13. SENONER Lucas
4. BLARDONE Massimiliano 9. NYBERG Fredrik 14. SCHIFFERER Andreas
5. RAHLVES Daron 10. GOERGL Stephan 15. GORZA Ales

( Solbakken Bjarne 25., Aamodt Kjetil Andre se nekvalifikoval do druhého kola)

Pořadí  SP po 30 závodech

1. Miller 3. Maier 5. Rahlves 7. Grugger 9. Kjus
2. Raich 4. Walchhofer 6. Defago 8. Grandi 10. Palander

5.3.2003, Kvitfjell, Norsko, sjezd

1. MAIER Hermann 6. BUECHEL Marco 11. AAMODT Kjetil Andre
2. SCHEIBER Mario 7. GRUBER Christoph 12. RAICH Benjamin
3. HOFFMANN Ambrosi 8. ZURBRIGGEN Silvan 13. GUAY Erik
4. MILLER Bode 9. STROBL Fritz 14. FILL Peter
5. RAHLVES Daron 10. DEFAGO Didier 15. POISSON David

( Svindal Aksel Lund 19., Kjus Lasse 33., Solbakken Bjarne 36. )

6.3.2003, Kvitfjell, Norsko, SG

1. MAIER Hermann 6. GUAY Erik 11. SCHEIBER Mario
2. DEFAGO Didier 7. FATTORI Alessandro 12. BOURQUE Francois
3. RAHLVES Daron 8. STROBL Fritz 13. SVINDAL Aksel Lund
4. RAICH Benjamin 9. GHEDINA Kristian 14. HOFFMANN Ambrosi
5. MILLER Bode 10. SCHIFFERER Andreas 15. ZURBRIGGEN Silvan

( Solbakken Bjarne 21. , Aamodt Kjetil Andre 23.,  Kjus Lasse 39. )